Сторінка батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЯКЩО ВАШІ ДІТИ ВІДВІДУЮТЬ  ДНЗ ,ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1.Своєчасно приводити дитину до ДНЗ(до 9.00 години).

2.Якщо Ви запізнилися на ранкову гімнастику, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю групи. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3.Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям

про її  самопочуття   вдома та незвичайні випадки (падіння,

ушкодження, скарги на погане самопочуття).

4.Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ

5.Прийом дітей, які повернулися в дошкільний заклад після будь – якого перенесеного захворювання або тривалої

(3 днів і більше) відсутності, дозволяється тільки за наявності довідки від дільничного лікаря або із стаціонару с вказаним діагнозом хвороби або причини відсутності.

6.Приводити  дитину  в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

7.Вихователь зобов’язаний щодня оглянути дитину з метою своєчасного виявлення  ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей  і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо). Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

8.Батьки, або особи,що за їх дорученням приводять дитину  в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми ДНЗ вихователь  зобов’язаний  передати  дитину батькам або іншій особі,що прийшла за нею за їх  письмовимдорученням.
9.Батькам варто заздалегідь  домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. Таке доручення  оформляється письмово.

10.Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

11.Своєчасно вносити встановлену плату за харчування дитини.

Пільгами користуються:

- сім’ї, в яких троє чи більше дітей;

- діти-сироти, або діти, які знаходяться під опікою;

- малозабезпечені сім’ї;

- діти,  постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС.

12.Брати участь в усіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, в групі. Приймати активну участь в житті закладу.

13.Не давати дітям у садок дорогих речей та прикрас.Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас, мобільних телефонів та ін.

14.До педагогів групи незалежно від їх віку необхідно звертатися на Ви, на ім'я та по-батькові.

15.Якщо Ви не змогли вирішити яке-небудь питання з педагогами  групи, зверніться до методиста або завідувача.

16.У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного, брати без дозволу особисті речі, у тому числі і принесені з дому іграшки інших дітей, псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється "давати здачі",так само, як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини.

ПРОСИМО Вас і в сім'ї підтримувати ці вимоги!